List powitalny – X Edycja

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Jubileuszowej  X Konferencji ŻYWIENIE ZDROWIE I CHOROBY, która odbędzie się 30 listopada 2019 roku we Wrocławiu.

Spotkamy się ponownie, już po raz dziesiąty, aby zapoznać się z najnowszymi doniesieniami naukowymi i rekomendacjami  dotyczącymi dietetyki i żywienia. Wykłady wygłoszą wybitni eksperci, a w programie konferencji znajdą się między innymi wystąpienia dotyczące mikrobiomu jelitowego, nieswoistych zapaleń jelit, autyzmu, jadłowstrętu psychicznego, niedożywienia, diety w chorobie Hashimoto i chorobach trzustki.

Podobnie jak w latach ubiegłych przedstawimy najlepsze prace licencjackie i magisterskie. Zapraszamy Młodych Naukowców do nadsyłania swoich prac i udziału w konkursie, a tym samym współtworzenia programu naukowego konferencji.

Wydawców i Wystawców, związanych z dziedziną profilaktyki żywieniowej, dietetyki, żywienia i chorób przewodu pokarmowego, zapraszamy do zaprezentowania swoich produktów oraz aktywnego udziału w spotkaniu. Zróżnicowana oferta rynku stanowi zawsze ważne uzupełnienie wiedzy merytorycznej i cenne źródło praktycznych informacji.

Wszystkich Państwa zapraszamy do udziału w spotkaniu, rozmów, dyskusji i wymiany doświadczeń, a także do odwiedzenia coraz piękniejszego Wrocławia.  

Dla Państwa wygody tegoroczną Konferencję organizujemy w sprawdzonej lokalizacji – będzie nią Hotel IBIS STYLES Wrocław Centrum, przy Placu Konstytucji 3 Maja 3. Obiekt znajduje się bardzo blisko dworców PKP i PKS, co wielu z Państwa ułatwi dotarcie na Konferencję, a także w niedalekiej odległości do Rynku i innych centralnie położonych atrakcji miasta.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Prof. dr hab. med. Elżbieta Poniewierka

Dr n. med. Katarzyna Neubauer